Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Chocianów

Chocianów, dolnośląskie

  • 359 000 zł
  • 107,40 m²
  • 3 342,64 zł/m²

Zdjęcie

Iwona

Skontaktuj się

Mieszkanie Chocianów

Chocianów, dolnośląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

359 000 zł

107,40 m²

3 342,64 zł/m²

Mieszkanie Chocianów

Zaktualizowane: 16 maja 2026

359 000 zł 107,40 m² 3 342,64 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 359 000 zł (3 342,64 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 107,40 m², 4 pokoje; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Tylko u nas! oferta na wyłączność!

Przestronne mieszkanie w kamienicy do kapitalnego remontu - Chocianów

Mamy przyjemność przedstawić Państwu bezczynszowe, 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 107m2, położone na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w Chocianowie.

Lokal jest opróżniony z mebli, gotowy do wszelkich prac remontowych i do wydania kluczy nowym właścicielom. (...)

Agent

Iwona

532 325...

532 325 999

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iwona

532 325...

532 325 999

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iwona

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości