Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Chocianów

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie 2-pokojowe Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

198 000 zł49,90 m² 3 967,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w Chocianowie Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, położone w Chocianowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

78 000 zł1 124 m² 69,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 11,24 arów Nieruchomość położona w Chocianowie na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych uzbrojenie terenu : w drodze, prąd - własna studnia (do wykonania) -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

270 000 zł100,20 m² 2 694,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   Lokal Handlowo-Usługowy oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania lokal o powierzchni 100 m2, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

356 000 zł72,10 m² 4 937,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   Przestronne mieszkanie 3 pokojowe Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,10 m2 , położone w Chocianowie, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Chabrowa

Chocianów,dolnośląskie

195 000 zł2 509 m² 77,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chocianów, powiat Polkowice, działka, 2509 m2, sprzedaż, 195000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany, działka 322/10 w miejscowości Chocianów. Odległość do: polkowic 16 km, lubina 25 km, głogowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

977 400 zł162 900 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż nieruchomość. Działka rolna V i VI klasy, łąka VI klasy i lz o łącznej powierzchni 16,29ha. Lokalizacja: gmina Gromadka, obręb Pasternik, dz. nr 2. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Chocianów,dolnośląskie

1 550 000 zł225 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ekologiczny dom, wysoki standard, 6 pokoi, działka, na sprzedaż, chocianów Twój Dom Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę luksusowego domu , który łączy nowoczesny design, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

2 700 000 zł1 232 m² 2 191,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy na sprzedaż dobrze prosperujący hotel położony w miejscowości Chocianów woj. dolnośląskie powiat polkowicki około 85 km od Wrocławia. Oferta na wyłączność Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Chocianów,dolnośląskie

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Chocianów, mieszkanie, 3 pokoje, 2 piętro, 51 m2, sprzedam, 369 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą bezczynszowego mieszkania w Chocianowie (pow. polkowicki),.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka leśna Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

1 918 000 zł274 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż nieruchomość, składającą się z dwóch działek leśnych, na terenie Borów Dolnośląskich w gminie Chocianów. Oferta sprzedaży jest dostępna od 2025r. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

1 329 000 zł22 704 m² 58,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk e&d Development sp. z o.o. z siedzibą w Głogowie ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki działek gruntu położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Głogowska

Chocianów,dolnośląskie

2 713 000 zł1 641 m² 1 653,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:3 233 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk e&d Development sp. z o.o. z siedzibą w Głogowie ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki budynku mieszkalnego w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Plac Wolności

Chocianów,dolnośląskie

690 000 zł465 m² 1 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:570 m²

Kamienica inwestycyjna W centrum chocianowa - ogromny potencjał! Rynek 465,5 m działka 577 m garaże najemca Na sprzedaż atrakcyjna kamienica inwestycyjna zlokalizowana w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

299 000 zł522 m² 572,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Wyłącznie w naszym biurze! Do sprzedania wolnostojący, jednokondygnacyjny budynek produkcyjno-usługowy zlokalizowany w Chocianowie (okolice byłej fum). Budynek o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fabryczna

Chocianów,dolnośląskie

111 000 zł23 m² 4 729,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Twoje pierwsze mieszkanie lub pewny zysk z wynajmu - loggia i niska cena! Szukasz nieruchomości, która nie obciąży Twojego portfela, a jednocześnie da ogromne możliwości aranżacyjne? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Chocianów,dolnośląskie

369 000 zł67 m² 5 530,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w niskim bloku przy ul. Głogowskiej w Chocianowie. Mieszkanie znajduje się w zacisznej części Chocianowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Chocianów,dolnośląskie

379 000 zł67 m² 5 680,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

829 000 zł134 m² 6 186,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący składający się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni użytkowej 134 m2 na działce dla niewymagających o powierzchni 153 m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chocianów,dolnośląskie

209 000 zł41 m² 5 044,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m , zlokalizowane w odremontowanej kamienicy w Chocianowie. Lokal jest po generalnym remoncie, obejmującym również wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Chocianów,dolnośląskie

515 000 zł155 m² 3 322,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Parterowe mieszkanie z ogrodem i piwnicą 155 m w| Chocianowie. Szukasz przestrzeni, którą urządzisz według własnych zasad? To mieszkanie na parterze wolnostojącego budynku to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

458 000 zł132 m² 3 469,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 132 mkw. położony w miejscowości Chocianów przy ulicy Parkowej. Dom bardzo funkcjonalny o korzystnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

185 000 zł43 m² 4 282,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chocianów - 2 pokojowe o łącznej powierzchni mieszkalnej 43,2 m2 na parterze. Do do mieszkania przynależy piwnica 2,9m2 oraz strych 16,9m2. Na podwórku wspólna altanka dla mieszkańców domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Chocianów,dolnośląskie

465 000 zł141 m² 3 297,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem 141 m w Chocianowie. Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu w kameralnym budynku, które możesz urządzić po swojemu ta nieruchomość na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

400 000 zł66 m² 6 022,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem- bezczynszowe. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 66.42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

59 000 zł1 100 m² 53,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż W chocianowie- obręb nr 3. Marzysz o budowie swojego domu w spokojnej okolicy? Te 9 działek budowlanych na nowopowstałym osiedlu domków jednorodzinnych to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

458 000 zł132 m² 3 469,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

399 000 zł64 m² 6 257,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie z wieloma atutami Chocianów Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,76 m , położone na 1. piętrze kamienicy w Chocianowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z kominkiem, ul. Zamkowa

Chocianów,dolnośląskie

119 000 zł24 m² 4 903,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 24.8m2 znajdującego się w niskim budynku w miejscowości Chocianów. Cechy mieszkania: piętro 1 Powierzchnia: 24,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

1 550 000 zł225 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Dostępny jest wirtualny spacer po nieruchomości. Na sprzedaż: nowoczesny dom z fotowoltaiką i pompą ciepła gotowy do zamieszkania Powierzchnia: 225 m | Działka: 1149m2 | Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plac Wolności

Chocianów,dolnośląskie

120 000 zł43 m² 2 810,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w Chocianowie przy Placu Wolności - Centrum miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, park, siłownia, przychodnia, bank, apteka, kwiaciarnia, kebab, kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

258 000 zł56 m² 4 607,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

witam na sprzedaż posiadam mieszkanie w stanie deweloperskim na chocianowie w centrum miasta W mieszkaniu wykonano kapitalny remont, zostało przygotowane pod wykończenie. Jest zrobiony cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

245 000 zł41 m² 5 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam,sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41 m2 z przynależną piwnicą obok bloku znajduje się parking. Mieszkanie znajduje się w bloku. Piętro 1/4. Mieszkanie, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chocianów,dolnośląskie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w miejscowości Chocianów. Mieszkanie o powierzchni 56m2 (z przynależnym pomieszczeniem) znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Chocianów,dolnośląskie

230 000 zł52 m² 4 448,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Chocianowie przy ulicy Żeromskiego. Nieruchomość o powierzchni 51,70 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

320 000 zł65 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum chocianowa Nieruchomość położona na 1 piętrze w kamienicy, z ogrodem oraz garażem oraz 2 przynależnymi piwnicami o łącznej wielkości 24m. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

810 000 zł161 m² 5 024,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący przy rynku w Chocianowie. Nieruchomość ta, skierowana jest dla osób które chciałyby prowadzić swoją działalność, lecz nie tylko, ponieważ lokal można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

319 000 zł73 m² 4 369,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

-> Na sprzedaż: lokal handlowo-usługowy - Centrum Chocianowa -> Chocianów, ul. Centrum -> Powierzchnia: ok. 73 m -> Cena: 319.000 zł (do negocjacji) __ Opis lokalu: Na sprzedaż funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Fabryczna

Chocianów,dolnośląskie

380 000 zł91 m² 4 155,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż w Chocianowie przy ulicy Fabrycznej. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w kamienicy, w której jest są tylko 3 mieszkania, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

320 000 zł600 m² 533,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną, na którą składają się: duża hala produkcyjno-handlowo-usługowa z działką położona w Chocianowie przy ul. Fabrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

299 999 zł61 m² 4 909,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Chocianowie, na osiedlu Zwycięstwa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, znajdującym się na 3 piętrze w czterokondygnacyjnym bloku, który przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

780 000 zł465 m² 1 677,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:577 m²

Oferta inwestycyjna: kamienica w Chocianowie + działka z zabudowaniami Lokalizacja: chocianów, woj. Dolnośląskie, niedaleko Zagłębia Miedziowego. Ogólny metraż: - powierzchnia kamienicy:.